17 مه 2020
می 17, 2020

لیفت صورت با نخ

می 17, 2020 ۰ Comment

لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ ، نوعی درمان غیر تهاجمی ضد پیری است ؛ که بر روی لیفتینگ و بازسازی کلاژن ، تمرکز کرده و بدین ترتیب روند تاثیر افزایش سن بر روی پوست صورت را کاهش می دهد. ( جوانسازی پوست در اهواز )

لیفت صورت به روش نخ چگونه انجام می گیرد ؟

بسیاری از افراد تصور می کنند روند درمانی این روش از جوانسازی ، بسیار سخت و دردناک است ؛ در صورتی که بر خلاف تصور آن ها ، بسیار آسان بوده و کمترین خونریزی را دارد.

متخصص پوست پس از بی حسی موضعی ، تعداد و نقاط جایگذاری نخ ها را علامت گذاری کرده و سپس سوزن و نخ های مخصوص لیفتینگ ، را وارد بافت زیرین پوست می کند و قسمت های شل شده را به سمت بالا می کشد و دیگر خبری از پوست های افتاده و آویزان نخواهد بود.

به منظور انجام این روش از جوانسازی پوست ، سه نوع نخ وجود دارد ؛ که در ذیل به آن اشاره کرده ایم :

نخ های جذبی
نخ های غیر قابل جذب
نخ های ترکیبی

نخ های جذبی : این نخ ها ، ساخته شده از مواد زیست سازگار بوده و از این رو بافت های بدن انسان نسبت به آن واکنش نشان نمی دهند ؛ همانطور که از نام شان پیداست ، پس از گذشت مدتی جذب بدن می شوند ، اما همچنان تا مدتی پس از جذب اثرات آن ها قابل مشاهده خواهد بود.

نخ های غیر قابل جذب : این دسته از نخ ها از طلا یا برخی فیبرهای سنتتیک ساخته شده اند و به هیچ وجه جذب نمی شوند ؛ معمولا به منظور درمان مشکلات جدی از این نوع نخ ها استفاده می شود.

نخ های ترکیبی : ساختار این نخ ها به گونه ای است که از تکه های مخروطی تشکیل شده و پس از گذشت مدتی نخ ها جذب می شوند ، اما تکه های مخروطی غیر قابل جذب بوده و در زیر پوست باقی می مانند.

از مزایای لیفتینگ صورت با نخ ، باید به مواردی همچون نتایج طبیعی ، دوران نقاهت کوتاه ، رفع جای اسکار ، هزینه مناسب و غیره اشاره کنیم.

دوره نقاهت لیفت صورت با نخ

دوران نقاهت این روش از جوانسازی ، بسیار کوتاه بوده و افراد پس از گذشت چند روز می توانند به انجام فعالیت های روزانه خود بپردازند ؛ لازم به ذکر است بر خلاف سایر روش ها ، در این دوران نیاز به مراقبت های خاصی نمی باشد.

لیفت صورت با نخ چقدر ماندگاری دارد ؟

ماندگاری این روش ، بسته به پارامترهای بسیاری همانند سبک زندگی ، رژیم غذایی و از این قبیل موارد متفاوت می باشد ؛ اما در حالت کلی نتایج آن تا چندین سال قابل مشاهده خواهد بود.

بسیاری از افراد تصور می کنند پس از رفع اثرات لیفت صورت با نخ و عدم ترمیم ، پوست حالتی بد پیدا می کند در صورتی که اینگونه نبوده و پوست بهتر از روز اول نیز خواهد بود.

قیمت لیفت صورت با نخ

هزینه لیفتینگ صورت با نخ ، پس از معاینه بیمار توسط متخصص پوست تعیین می گردد ؛ از این رو جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره به پزشک مراجعه نمایید.