06 آوریل 2020
آوریل 6, 2020

عمل بینی استخوانی

آوریل 6, 2020 ۰ Comment

عمل بینی استخوانی

افرادی که دارای بینی های استخوانی بوده و دارای مشکلاتی همچون قوز ، انحراف ، پولیپ یا غیره می باشند می توانند از طریق عمل بینی استخوانی به رفع مشکلات بینی خود بپردازند.

کدام بینی ها استخوانی هستند ؟
به طور کلی انواع بینی بنا بر مشخصه های موجود در آن به دو دسته تقسیم می شود:

بینی های گوشتی
بینی های استخوانی
تفاوت این دو نوع در ضخامت پوست و میزان استحکام غضروف آن ها می باشد. بینی هایی که دارای پوست ظریف و غضروف محکم باشد جزء دسته بینی های استخوانی قرار می گیرند.

عمل بینی استخوانی مردانه
اغلب بینی های استخوانی با عارضه قوز بینی مواجه هستند. در این میان معمولا مردانی که دارای بینی استخوانی می باشند تنها درخواست رفع برآمدگی موجود بر روی پل بینی خود را داشته و مدل عمل بینی استخوانی طبیعی را برمی گزینند.

عمل بینی استخوانی عروسکی
از نظر برخی بانوان مدل عروسکی بهترین مدل عمل بینی استخوانی می باشد. اگر از دسته کسانی هستید که موافق این نظر بوده و قصد تغییر بینی خود به سبک عروسکی را دارید ، بهتر است این موضوع که مدل بینی باید با دیگر قسمت های چهره دارای تناسب باشد را فراموش نفرمایید. زیرا هرچقدر هم که جراح بینی ، دماغ بیمار خود را بدون ایراد و کاملا ماهرانه به مدل عروسکی تغییر دهد ، اگر این مدل متناسب با باقی جوارح صورت نباشد در مجموع زیبایی چهره حاصل نمی شود. بنابراین پیشنهاد می شود قبل از هرچیز با جراح بینی خود نسبت به مدل انتخابی مشورت نموده و از تجربیات او بهره بگیرید.

جراحی بینی استخوانی بدون عمل
عمل بینی از اقداماتی است که بسیار فراگیر و پرطرفدار می باشد اما بسیاری از افراد جامعه با اینکه از مشکلات موجود در بینی خود رنج می برند اما به دلیل ترس از عمل بینی از انجام آن سرباز می زنند و به دنبال راه کارهای دیگری برای رفع مشکلات بینی خود می گردند.

نکته ای که باید نسبت به آن توجه داشته باشید این است که در حال حاضر اعمال تغییرات بر روی اسکلت و بافت بینی تنها با روش عمل بینی امکان پذیر بوده و هیچ تکنیک دیگری قابلیت اصلاح ایرادات بینی را ندارد. از این رو بهتر است وارد بازی های تبلیغاتی نشده و اگر نیاز به عمل بینی دارید انرژی خود را صرف یافتن بهترین جراح پلاستیک بینی نمایید.

یک جراح بینی متبحر و مجرب بدون ایجاد هیچگونه خطر و عارضه ای ، ایرادات بینی شما را رفع نموده و آن را نسبت به اجزای صورتتان به زیبایی تغییر خواهد داد.

هزینه عمل بینی استخوانی
هزینه عمل بینی تنها با رفتن به مطب پزشک و پس از معاینه حضوری امکان پذیر می باشد. بنابراین پیشنهاد می شود جهت اطلاع یافتن از قیمت عمل رینوپلاستی نزد بهترین جراح بینی رفته و پس از مشاوره با او از هزینه عمل بینی خود آگاه شوید.