06 آوریل 2020
آوریل 6, 2020

جراحی بینی طبیعی

آوریل 6, 2020 ۰ Comment

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی یکی از پرطرفدار ترین عمل های زیبایی میان اقشار مختلف مردم با هر سن و جنسیتی بوده و افرادی که دوست ندارند مشخص باشد که جراحی زیبایی انجام داده اند و صورت آن ها از حالت طبیعی خارج شود ، این جراحی را بر می گزینند. در واقع در جراحی بینی طبیعی تنها ایرادات بینی برطرف شده و پل بینی صاف است. در نتیجه نوک بینی سر بالا نیست و با لب بالا زاویه ای حدود ۹۰ تا ۹۵ درجه می سازد. ( جراح بینی بندرعباس )

معمولا به افرادی که دارای صورت های کشیده هستند توصیه می شود که جراحی بینی طبیعی انجام دهند ، چرا که این کار به گرد تر به نظر رسیدن صورت آن ها کمک می کند.

لازم به ذکر است بخش بسیاری از طرفداران جراحی بینی طبیعی را آقایان تشکیل داده اند ، زیرا بررسی ها حاکی از آن بوده که در صورت فانتزی شدن بینی آن ها ، تناسبات صورتشان بهم ریخته و موجب کاهش جذابیت های یک صورت مردانه خواهد شد.

از مزیت های جراحی بینی طبیعی می توان به این مورد اشاره کرد که بر خلاف جراحی بینی فانتزی و نیمه فانتزی که تنها برای بینی های استخوانی مناسب هستند ، انجام جراحی بینی طبیعی به روی انواع بینی استخوانی و گوشتی امکان پذیر خواهد بود.

بهترین دکتر عمل بینی طبیعی
از آن جایی که امروزه در جامعه ما روز به روز به تعداد طرفداران جراحی بینی افزوده می شود ، به نسبت تعدد جراحان بینی نیز بیشتر شده و افراد متقاصی این عمل باید با دقت نظر بیشتری نسبت به انتخاب جراح خود اقدام کنند. در واقع در ابتدا افراد باید با دقت به مشاهده نمونه کار های جراحان بینی بپردازند. این کار با مراجعه به گالری تصاویر سایت پزشک یا صفحات مجازی همچون اینستاگرام ایشان امکان پذیر است. همچنین می توانند به صورت حضوری به مطب مراجعه کرده و با بیماران پزشک که قبلا جراحی بینی انجام داده اند و برای معاینات پس ازعمل در مطب حضور دارند صحبت کنند و میزان رضایت آن ها را مورد بررسی قرار دهند.

به این موضوع توجه داشته باشید که جراحی بینی از عمل های فوری نیست که انجام آن ضرورت داشته و باید به سرعت انجام شود ؛ بنابراین برای انتخاب جراح بینی خود عجله نکنید و زمان کافی برای این کار بگذارید.

انواع بینی
بسته به اینکه میزان ضخامت پوست به چه میزان است ، بینی ها به دو دسته گوشتی و استخوانی تقسیم بندی می شوند.

بینی های استخوانی از پوست نازک و استخوان محکمی برخوردار هستند که این دو ویژگی موجب شده تا در اغلب موارد و در صورت انتخاب جراح بینی خوب ، بهترین نتایج برای آن ها حاصل شود.
در مقابل بینی های گوشتی پوست ضخیم و غضروف ضعیفی دارند که موجب شده در انجام جراحی بینی محدودیت داشته باشند. در واقع بینی های گوشتی تنها برای جراحی بینی طبیعی مناسب بوده و به صورت فانتزی جراحی نمی شوند.