06 آوریل 2020
آوریل 6, 2020

جراحی بینی باز

آوریل 6, 2020 ۰ Comment

جراحی بینی باز

جراحی بینی باز : به طور کلی جراحی زیبایی بینی با هدف اصلاح ایرادات تنفسی و ظاهری بینی انجام می شود. این جراحی تاثیر بسزایی در زیبایی چهره داشته و موجب برقراری تناسب و توازن میان اعضای صورت خواهد شد. در واقع به جرات می توان گفت که جراحی زیبایی بینی یکی از رایج ترین فعالیت های زیبایی است که امروزه افراد بسیاری در سنین مختلف و با جراحی بینی باز هر جنسیتی قصد انجام آن را دارند. اما جراحی بینی را می توان به دو صورت انجام داد : ( جراح بینی رشت )

جراحی بینی به روش بـاز و جراحی بینی به روش بسته

اینکه جراحی از کدام یک از این دو روش صورت گیرد ، به سلیقه و نوع مهارت جراح بینی بستگی دارد. عاملی که موجب تمایز این دو روش از یکدیگر شده ، محلی است که برش در آنجا ایجاد می شود. در واقع در جراحی بینی بـاز برش اصلی در ناحیه کلوملا ( تیغه میان دو سوراخ بینی ) ایجاد شده و به جراح بینی این امکان را می دهد که به ساختمان بینی اشراف کامل داشته باشد. در مقابل در جراحی بینی به روش بسته برش از داخل سوراخ های بینی ایجاد شده و به پوست هیچ آسیبی وارد نمی شود. در واقع برشی در کلوملا ایجاد نخواهد شد.

 

یکی از مزیت های جراحی بینی به روش بـاز این است که دید و دسترسی جراح به ساختمان بینی کامل بوده و امکان اصلاح کلیه ایرادات بینی وجود دارد. این در حالیست که در جراحی بینی به روش بسته دید جراح محدود است و به همین دلیل امکان ایجاد تغییرات چندانی وجود ندارد. در حقیقت غالبا این روش برای افرادی مناسب است که بینی شان ایراد چندانی ندارد.

 

لازم به ذکر است به منظور جمع کردن پره های بینی ، فارغ از بـاز یا بسته بودن جراحی ،  در این قسمت برش هایی ایجاد خواهد شد.

 

خانم دکتر نگین نجمی ، جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و یکی از بهترین جراحان بینی رشت ، از طریق روش بـاز اقدام به جراحی می کنند و بهترین نتایج را برای بیماران خود به ارمغان آورده اند. شما می توانید برای مشاهده نمونه کار های ایشان به صفحه اینستاگرام یا گالری تصاویر سایت مراجعه فرمایید.