26 مارس 2020
مارس 26, 2020

تزریق ژل به واژن

مارس 26, 2020 ۰ Comment

تزریق ژل به واژن

در گذشته شاخه تخصصی زنان و زایمان علم پزشکی ، عمدتا به تشخیص و درمان بیماری های زنان از جمله اختلالات قاعدگی، سرطان های رحم، تخمدان، دهانه رحم و واژن و همچنین بارداری و اختلالات مربوط و در ادامه آنها زایمان بی خطر می پرداخت؛ ( جوانسازی واژن )

اما امروزه یکی از حیطه هایی که در این علم مطرح شده زیبایی واژن می باشد که در گذر زمان رفته رفته احساس نیاز بیستری به آن می شود و درخواست برای عمل های زیبایی افزایش می یابد.

جوانسازی واژن

امروزه جراحی زیبایی واژن که به دو دسته لابیا پلاستی و واژینوپلاستی تقسیم می شود بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

در لابیا پلاستی با توجه به اسم آن در لابیاهای واژن تغییراتی ایجاد می شود با هدف هایی از قبیل تغییر سایز لابیا ها، ایجاد ظهار زیبا تر و همچنین برطرف کردن مشکلات عملکردی لابیا ها. این کار از مزایای عمده ای بهره مند است که از جمله آنها می توان به روشن شدن پوست در ناحیه تناسلی خانم ها، برطرف کردن بی اختیاری ادرار، رفع خشکی واژن، جوان سازی و برطرف کردن مشکلات افتادگی واژن را نام برد . هزینه های این اعمال متغییر بوده و پس از انجام معاینات توسط متخصص زنان مشخص می شود.
تزریق ژل به واژن

کاهش سطح استروژن ناشی از زایمان و یائسگی و همچنین کاهش چشمگیر وزن می تواند باعث چروک شدن و از دست رفتن حجم لابیا ماژور شود در نتیجه این اتفاق لابیای مینور یا لایه ی درونی بیشتر جلب توجه می کند مخصوصا در صورتی که تیره باشد. این روش مزایای متفاوتی دارد مانند بستری نشدن و بازگشت به منزل بعد از انجام تزریق می باشد همچنین نتایج سریع ، بدون درد بودن و امکان انجام همزمان با سایر عمل های زیبایی واژن اشاره کرد.
دکتر زهرا سیفی متخصص زنان غرب تهران جهت زیبایی های واژن زنان می تواند مشاوره و راهکارهایی را در اختیار بیمار خود بگذارد که بیمار بتواند راحت تر این دوره را بگذراند و آسان تر با علائم و نشانه های آن خود را تطابق دهد . راه های ارتباطی : ۴۴۹۷۷۶۶۰ و پیچ اینستاگرام
جراحی زیبایی واژن

از آنجایی که این روش یک عمل تخصصی است باید توسط پزشک مجرب انجام گیرد. دکتر زهرا سیفی یک از این افراد می باشند که از مهارت های تخصصی ایشان می توان به جراحی های زیبایی واژن و کف لگن اشاره کرد بنابراین می توان با خیال آسوده انجام این کار را به بهترین شکل به ایشان سپرد.

برای آشنایی بیشتر با این روش معجزه آسا می توانید نزد بهترین جراح زیبایی واژن در تهران با همه جزئیات آن آشنا شوید و مشاهده کنید که جراحی زیبایی واژن به چه مراحلی تقسیم شده و با تزریق ژل به لابیا ماژور چه معجزه ای می توان مشاهده کرد.

جوانسازی واژن امروزه یک نوع عمل پزشکی است که همه زنان پس از افزایش سن و زایمان های طبیعی به آن فکر خواهند کرد و نیازمند خواهند شد.