07 آوریل 2020
آوریل 7, 2020

بهترین جراح بینی

آوریل 7, 2020 ۰ Comment

بهترین جراح بینی

علاوه بر رعایت نکات قبل و بعد از جراحی بینی و برخی از ویژگی های فردی همچون سن ، پوست و آناتومی بینی دریافت نتایج مطلوب از این جراحی زیبایی صورت ، نیازمند جراح بینی ماهر و چیره دست می باشد. ( بهترین جراح بینی شیراز )

هر چه جراح بینی در کار خود مهارت بیشتری داشته باشد ، احتمال دریافت نتایج مطلوب و عدم بروز عوارض احتمالی ، در بیماران بیشتر می شود.

بهترین جراح بینی در شیراز کیست ؟

دکتر دنیا کرمی جراح بینی شیراز ، سالیان زیادی است که در زمینه جراحی زیبایی بینی ، فعالیت دارند ؛ از این رو دارای تجربیات بسیار بوده و نمونه کارهای موفقی را در کارنامه پزشکی خود ، ثبت کرده اند.

افراد علاقمند به آشنایی بیشتر با دکتر دنیا کرمی و مشاهده نمونه کارهای ایشان ، می توانند به سایت و صفحه اینستاگرام شان مراجعه نمایند.

بهترین جراح بینی طبیعی

دکتر دنیا کرمی جراح بینی ، تنها در زمینه جراحی بینی طبیعی ، فعالیت داشته و جراحی بینی فانتزی و نیمه فانتزی انجام نمی دهند ؛ چرا که عقیده دارند فرم ظاهری بینی پس از انجام جراحی زیبایی بینی ، باید با صورت و سایر اعضا آن هماهنگی و تعادل داشته باشد ؛ موضوعی که در جراحی بینی طبیعی ، بسیار به آن توجه می شود.

از ویژگی بینی های طبیعی ، می توانیم به مواردی که در ذیل ذکر شده اند ، اشاره کنیم :

وجود فاصله ۹۰ الی ۹۵ درجه بین بینی و لب بالا

عدم وجود قوس بر روی پشت بینی

و غیره

هزینه جراحی بینی

تعیین هزینه نهایی جراحی زیبایی بینی ، نیازمند اطلاع از یک سری پارامترهای دخیل در هزینه عمل بینی می باشد ؛ از این رو نمی توان قیمت مشخصی را برای آن بیان کرد ؛ بنابراین می توان گفت تنها راه اطلاع دقیق از قیمت عمل بینی ، مراجعه به جراح بینی می باشد.

پس از مراجعه به جراح بینی و انجام معاینات مورد نیاز ، هزینه نهایی جراحی زیبایی بینی در افراد مشخص می گردد.